gyalogolok Creative Commons License 2016.09.21 0 0 55498

Szevasztok! Az idén már nem mentem végig. Talán nem is akartam? Dehogynem. Mégis, a legfontosabb most az volt számomra, hogy a 15. teljesítésemet a kis rajtfüzetben is viszontlássam. Ehhez el kellett indulni. Tompán fájó bal forgóm majd egy éve sz@r@kodik. Fogom már mindenre, a tavalyi maratonra de a céges Merc, ategóra is. (kuplung) :-)Még teljes motiválatlanság járult hozzá. Ettől függetlenül még a Getén sem gondoltam, hogy kiszállok. Először vittem a botokat, de minek. Nem éreztem, hogy segít, inkább zavart.Kopp,kopp...mint egy metronom...És ahogy csökkent a szint a Getéről, teljesen elment a kedvem az egésztől. Tokodi pincék előtt aszfaltcsík, buszmegálló Tatabánya fele...Mogyorósra sem volt kedvem átmenni, a segítőimnek nagy vargabetűt kellett volna tenni. Semmi nem végleges persze, jön még a "feltámadás":-)

 

asciimo! te egy jós vagy! :-D  Fülemben vannak a szavaid tavalyról, a Diófa utca környékén mikor taliztunk.

 

Jajj! joyt láthattam az egyik videón öltönyben? Mert akkor búcsúzhatott ezek szerint...20 azért egy szép szám!!! Gratulálok Joyline!!!

 

A vízben azért még rendben vagyok, megúsztam az idei BÁ-n a 3. legjobb időmet. (1:42)

 

A viszontlátásra Kinizsisek!!!(meg Iszinikesek) :)