JohnyBravo3 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 532

G4gi!

Hali!

Én amondó vagyok csinálj egy email címet semmi rád utaló dolog nélkül és írd be ide hogy ezen a címen vegye fel veled a kapcsolatot az aki ilyenkor indul és dugjátok össze a fejeteket.

mert így nyíltan lehet senki nem fog neked írni és a szarládának ha átbaszási szándéka van ő vajon mit tudna írni? Semmit mert te kéred az infót nem ő tőled ha ő kér infót akkor gyanakodj mert te csak kéred és ha kapsz megosztod. Ha meg a kedves munkahirdető akinek nincs semmi a füle mögött olvassa ezt hát semmi dolga ő igazat mondott max tiszta vizet önthet a pohárba kamu loginon idebökheti igen is ő tudja az igazat és nem kamu. Én azon agyaltam ha olvastad az előző soraimat inkább az aggaszt hogy ha 850 euró lesz és drágább a szállás akkor az gáz de megkérdezem titokban a főmuftit hogy mégis mennyi az igazi annyi de sajna ennyi merszem még nem volt mert nem kell lehazudni a csillagokat így is mehetünk ha kevesebb csak ne érjen meglepetés és ne kössek ki egy húsfeldolgozóban vagy tököm tudja hol éhbérért.

Előzmény: G4gi (531)