Marobert1 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 3547

Félre értesz engem. Én Boxerrel ellentétben nem fogok mindent a lymera. Igaza van abban,hogy sok esetben ez áll a háttérben,de szerintem csak mint immunrendszert csökkentő tényező. Én 30 évvel ezelőtt fertőződtem meg a lymeal,de csak 5 éve lettek komoly tüneteim. Azt gondolom,hogy ezek mögött a betegségek mögött nagy arányban bakteriális esetleg vírus fertőzések állnak. Nem egy önálló fertőzés vagy baktérium,hanem több egyszerre. Nagyon nagydózisu és hosszan tartó Ab kezelést követően rendbe jöttem. A lymeot próbálták pusztítani,de én azt gondolom,hogy végül is a többit sikerült megölni és ettől gyógyultam meg. Ugyanis lymera még mindig pozitív vagyok.

Legalább is amikor abbahagytam az AB-t akkor az voltam. (2,5 éve)

Nem konkrétan az ALS-re akarom ezt ráhúzni,ne értsd félre. Azt gondolom,hogy ezek a fertőzések okozzák a betegségek nagy részét.  Szerintem az hogy "öröklünk" a szüleinktől egy betegségre való hajlamot nem(mindig) igaz. Tudtukon kívül megfertőznek minket azokkal a kórokozókkal,amik miatt év tizedek alatt kialakul az adott betegség. Még egy dolog,csak hogy ne értsük félre egymást. Én itt nem egy tudományos tényt állítok,csak a saját véleményemet osztom meg. Nem kell ezt elfogadni. Viszont azt mindannyian tudjátok,hogy hol tart most a tudomány az emberi szervezet működésének ismeretében és a betegségek kialakulásának ismeretében. Finoman fogalmazok...siralmas...

Tehát egy vélemény megfér bármilyen fórumon és mindenkinek szuverén joga,hogy leszarja vagy nem!

Üdv! :)

 

Előzmény: Törölt nick (3545)