JohnyBravo3 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 527

Hali mindenki!

Összegezném a tényeket.

Amit megtudtunk az alapján : 1.lesz munka egy gyárban minden fasza 2. nem lesz semmi csak a 10 ezer kell és hello szia 

Ezt ki fogja deríteni az egyik fórumtárs aki írt a philips-nek napokon belül.

Ami fontos de kérdőjeles: 1450 euro: 1.annyi lesz nagyon jó lesz koronát mindenki fejére

                                                         2.a facebook fórumon ha valaki végigolvasta az üzenetváltást ez a faszi egy csaló,kevesebb a fizu pl 850-900 euro és a lakhatás drágább.

Ezek mellett ha pl 900 euró marad meg a lakhatás levonása után még számomra az sem a világ vége nem örülök neki de még mindíg aranyos.

Csak ezek után gondolkodjuk el kamu e: -A hazaút(hogy lehetne megszervezni vajon milyen körülmények mellett jutsz haza?)

                                                              -A wifi(voltam kint németben szar volt a wifi és drága)

                                                              -A munkaidő(12 óra h-sz megfelelne? )

                                                              -Az elhelyezés (4en lesztek 1 szobában kaptok egy matracot ha vesztek ágyat ide hozhatjátok

                                                               ,én laktam úgy 200 euróért hogy 4en voltunk és volt egy matracom)

                                                              -2 havonta 1 hét? ez a menyország vagy mese?

 

De hogy ebből a nagy része igaz és nem szervkereskedőkhöz kerülsz erre mi a garancia???????? Aki szeptember végén megy az írjon hogy mi van ha lesz még lehetősége rá és nem lesz egy árok partján kibelezve. 

Ha 1100 euró is és 200 a lakhatás mond meg ne hitegessenek.És rákérdezni ki merne? Annak az árnyékában hogy a kérdéseivel kizárhatja magát az indulók közül.

Előzmény: Gabo85 (525)