ívfény Creative Commons License 2016.09.11 0 1 323

jujj! ezt a szomszédot inkább hagyjuk! ez amolyan  naggyon betegfejű!!!!! volt, hogy nyaralásból arra értem, haza, hogy, látom, hogy éppen egy létrán, amit a kertvégi kerítésen áttett, úgy, hogy egyik lába az ő telkin, másik az enyémen volt, éppen iramodik hazafelé, aztán miko utánnakiabáltam, hogy hé szomszéd, mi a repedt faxt keresett a telkemen? szó nélkűl beszaladt a pincéjébe és ott kummantott. aztán látom, hogy friss ásás nyomok vannak a telkemen. hátt a vén burnyák elásott nálam, kutyaürüléket, vagy ilyesmit és némi szemetet, banánhéj, krumplihéj, zöldség, egyebek..., aztán, utcán találkoztunk, kb 1 hónap mulva és kérdőre vontam, de, támadólag lépett fel és jól pofán kelett verni, hogy én is szóhoz jussak, de, sajnos jól sikerűlt a pofarendezés, faszi elég hosszú időre összeesett,  mert mentő is kijött és rendőrség, majdnem nekem lett belőle bajom, mert rafkó vénember, azt állította, hogy én kocsival elütöttem, de hálisten ezt tanuk igazolták, hogy nem volt iylen, csak a feje volt jusztírozva a vénbránernek., rendőr mondta, hogy hamis vád miatt jelentsem fel! de tököm sem akar bíróságokra járkálni és amúgyis örültem, hogy vénbráner megmaradt, mehettem volna sitrre egy ilyen miatt. mellesleg én sem vagyok má fiatal, van köztünk vagy 10 év. hátralevő időm nem a buzik közt akarnám letőtteni.  na mindegy!, a lényeg, hogy, állatok, ha átmennek főleg ez történés óta, mindent leöl! macskát nem merünk már tartani, mert , vagy 6-ot likvidált már! megitatja vagy eteti  valamivel őket aztán szerencsétlenek jönnek haza, szenvedve és fél órán belűl kimúlnak, de van, ami haza sem jött, csak láttam átmenni és hello. kutya is hét lakat alatt van őrizve, nehogy kerítés közelébe menjen, mert másik szomszéd kutyája, kerítés mellet haladt, szaglászgatva és vénbráner, szó nélkűl ásóval felhasította a kutya oldalát. szoval csak az élvefogó csapda amit tudok használni nyestekkel szemben! pedig a blöki nagyon csípné a kis dögöket, mert mikor raktam futóra, valahogy odajött a ketrechez és, akarta kiszedni a dögöt egyből, meg is harapták egymást kölcsönösen. onnantól alig bírtam a kutyával! a nyesten kicsit sem a félelmet láttam, hanem, mint pitbul támadott! ment neki a kutyának és próbálta harapni, meg nyúlkált ki a kezével, hogy behúzza a blökit a rácson! hihhetetlen! ezek a dögök igazi vadállatok! mint egy borz. vagy még roszabb talán?

Előzmény: B.GY (322)