ívfény Creative Commons License 2016.09.11 0 1 321

nekem van kutyám és az le is rendezné, ha ki tudnám engedni éccakára!, de az ugyanúgy nem lenne humánus, mintha én fejbebaxom, a kis dögöt. sőtt! a kutya, ha elkapja, még tovább is fog szenvedni a kis rohadék, mire kimúlik. csak az a baj, hogy nem tudom a kutyát kiengedni, mert, átmehet  szomszédba és ott egy vén farizeus lakik, aki minden állatot válogatás nélkűl agyonüt! így ez nem járható út! marad a vadászat!, ami úgy néz ki, hogy sikeres is!

 

megjött a koma hajnalban! ez a tesója lehet, mert a mellén foltos, a másik nem volt az! viszont ez legalább 2x-er olyan vehemens volt, mind az első! mostanra teljesen kikaparta maga alatt, azaz a ketrec körűl a földet, szabadulást remélve.  bedugtam egy gallyat és rendesen verekedésbe kezdett az ággal! földöntúli hangok kíséretében!, nem tudjátok kb hányat kölkedzik egy ilyen kis  ördög?, csak, hogy mire számítsak. hányat kell még elkapnom belőlük? viszem is, messzebre mint a másikat! hoppá! hirtelen azon kezdtem gondolkodni, hogy valami haragosom felé kéne kirakni?  .))) hirtelen nem jut eszembe senki. de mindenképpen messzebre viszem most, nehogy tényleg visszajöjjön!