DR. droID Creative Commons License 2016.09.07 0 0 5874

A vérzés és a váladékozás teljesen normális része egy ilyen műtétnek, ahogy a fájdalom is. Ezen szerintem nem szabad annyira kiakadni, bár aki azt gondolta hogy egy több éves betegséget 3 nap alatt le lehet rendezni az csalódni fog. Ezt a tampon dolgot én is átéltem, elég bizarr volt de ma már csak nevetek rajta. Nekem is kétszer annyi ideig vérzett mint ahogy az átlagnak, de ez teljesen egyéni. Az első két hét mindig pokol, utána pedig fokozatosan javulnak a dolgok. Sajnos az orvosok néha szépítik az igazságot, azt mondják egy hét ami amúgy inkább három vagy négy de mindig az a lényeg hogy ha a tendencia pozitív akkor semmi baj nincsen, nem kell aggódni. 2 hónapig nem is kell nézegetni meg nagyon fogdosni azt a részt, a kontrollokat leszámítva. (Ha rosszabbodik akkor azonnal orvos). Ezeka sebek belülről kifelé gyógyulnak ezért nagyon fontos a váladékozás is. Felül vérzik még, de közben alatta már gyógyul be a seb. Ahogy múlik a fájdalom úgy jön vissza az ember életkedve ... lehet választani hogy pár hét fájdalom vagy tíz év agyfasz egy ilyen betegség miatt. Kinek melyik megfelelőbb.