Mesike198010 Creative Commons License 2016.09.07 0 1 199

Sziasztok, egy mai beszélgetés késztet arra, hogy írjak ide és megosszam ország-világgal a tapasztalatomat. Tehát, ma felhívtam egy BALOGH BÉLA nevezetű urat amerikai munkával kapcsolatban. Ápolónő vagyok és szeretnék kint időst ápolni, gondozni. Két volt kolléganőm ott van kint, tehát sokat tudok rajtuk keresztül a munkáról stb... Emailt váltottam a fenn megnevezett úrral és kértem tájékoztasson a lehetőségekről. Válasz jött, hívjam fel..már ez sem tetszett de megtettem. Közel 40 percig hallgattam a süketelését, vagy bolond vagy részeg volt nem tudom de össze vissza beszélt. Mint aki nem is tudja, hol van amerika! Egy csaló szélhámos! Ne áljatok szóba vele egy nagyon ostoba ember aki még ráadás ként nem hiteles! Nem tudott idő szakítani a velem való találkozásra mert állítolag a már utazni szándékozó embereket kisérgeti!😭Hallotatok már ilyen sületlenséget....😀 Nem találnak ki a reptérre vagy mi??? Ja a weboldala egy gagyi www.amerikabandolgozni.hu

Szerintem most kezdi a " szakmát"! Mondtam neki idősápolás de folyamatosan a szállodáról beszélt....

A Nav felé jelzem a holnapi nap folyamán, hogy mire van jogosultsága az úrnak. Na, szép estét!