Attila Szervác Creative Commons License 2016.09.07 0 0 390

Sziasztok Probáltam én mindent q10 , omega 3, MG, Cink, B komplex , melatonin, 5HTP, de semmi !!!! 

 

Nekem 3 hetente 2 szer auramigrénem van 15 éves korom óta most 37 vagyok a munkahelyemről mindig kirugtak az életem romokban és semmi sem segitett mostanáig,  a lényeg semmi nem használt testmozgástól a szerotonin emelésen át mindent kipróbáltam de eddig ez a legjobb szer . Ezt egy neurologus irta szerezzétek be mert hat.: DIVASCAN 2,5 mg tabletta , a legjobb hogy nem kell állandóan szedni mert évekig tünetmentes leszel. 1 évente érdemes megismételni a kurát de ez a gyógyszer csak Magyarországon és Lengyelben kapható.

 

 

A levél:

 

Dr. Kerekes Éva válasza a migrén kezelés témában

Tisztelt Érdeklődő! Pontosan nem tudjuk, hogy hat a Divascan a migrén megelőzésére, csak azt, hogy hatékony (ezt nevezzk empirikus kzelésnek, amikor nem tudományos érvek, hanem a tapasztalat miatt választunk egy szert). A Divascan általam tapasztalt egyedüli mellékhatása a hízás, más egyéb mellékhatást a betegeimtől nem hallottam. Sok olyan migrénes betegem van, aki 6 hetes Divascanos kezelés után évekig rohammnetes. Ritkább esetben fordul elő, hogy a 6 hetes kúrát 3 hónaposra kell meghosszabítani, de ekkor is bekövetkezik a hónapokig tartó panaszmentes időszak. A kúrát néha megismétlik 3-12 hónapos kihagyás után, de minden beteg csak néhány kúrát alkalmaz az életében. Tartós panaszmenteséget kívánok!

 

 

REMÉLEM SOKAKNAK TUDTAM SEGITENI !!