Törölt nick Creative Commons License 2016.09.06 0 0 127792
Sziasztok.Megosztanek egy alltalam mar kiprobalt es ketfelekepen becefrezett Fuget....(a szokvanyos "zold"ìz kikuszobolesere) akinek van Fugeje ha ugy gondolja kiprobalhatja,velemenyem szerint nem fogja megbanni. Ket 30-as kishordo Fugevel kiserletezgettem.Az egyik hordo Fuge cefrebe (nem tele a hordo persze csak ameddig meg a bundanak is legyen helye a tetejen) 85%Fuge,15%Nyari alma beledaralva. A masik hordo 85%Fuge,15% Berci szilva pepesitve.Fuge szartalanitva,pepesitve,budafokival beoltva,"napfeny"nelkul,keves (fel deci sav hordonkent) 5 csepp pektinbonto szinten hordonkent.Mar par napja kesz mindketto finomitasa 46% v/v fogyasztasi fokra belove.Hat...velemenyem szerint zold iz egyikben sincs mar...megszunt,es masok kostolgatasai es az en sajat velemenyem szetint is,a Berci Szilvas a legzamatosabb,de a Nyari almas kombinacioval sem erezheto semmi az elozoekben eszlelt-alltalam is tapasztalt Fugenel sajnos mar hozzajarult "zold"iz ill zamat. Finom lett mindketto es pont azt a hatast ertem el amit szerettem volna.Aki hulyesegnek tartja vagy keves a Fuge termese az termeszetesen ne kiserletezgesen,nekem megerte idoben es Fugeben is egyarant mas gyumolcs hijan...