fjani198111 Creative Commons License 2016.09.04 0 0 2745

Pár hónapja azt hittem hogy mivel egyszer csak azt írta a TV ki hogy "nincs jel", ezért az LG LCD tv tunerje bekrepált... így azóta a HUMAX csodával nézzük a TV-t a lehető legszarabb minőségben.
DE tegnap bedugtam a kábelt a tv-be és megtalált minden csatornát és újra működik, nézhető az összes Kódolatlan digitális adó.?! Akkor most megjavult a tv-m? :) Nos nem hinném, szerintem inkább a központban barmoltak valamit mert a jelerősség még mindig nem éri el a 98%.-ot ami régen volt.. most olyan 74%. Vagy lehet hogy úgy pakolgatták a csatornákat meg kapcsolagttak le dolgokat hogy az LG tunernek nem volt épp megfelelő valami? Mellékelek képeket is. Az első képen régen voltak legalább 2x ennyi frekin adók, azóta lekapcsolták az analógot és még a rendes kódolt digitális kábelt is szerintem. Kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy mi lehet ez a jelenség? Nálatok is változtak a jelerősségek? Nálam a jelminőség sem ingadozott, mindig 100%volt. Eddig (lekopogom) nézhető, de a képek szerinti paraméterekkel.