Ozimák Creative Commons License 2016.09.01 0 0 15382

Köszönöm a válaszodat! (Közben megleltem a régi accountomat)

Paplanfa kolléga régebbi hozzászólását elolvasva nem tűnik rossznak ez a gép. Nekem pont így "ritkábban" kell elővennem a gépet. Gyerek nincs csak egy macsek, kb. két-három hetente hétvégén porszívózzuk fel a teljes lakást (74m2) és elég sok a szőnyeg. A vizes porszívót azért szerettük meg mert valamelyest tisztítja a levegőt és nem kell porzsákot venni/cserélni sem. Ráadásul félévente teljes szőnyegtakarítást is szoktunk vele csinálni, azért olyankor nagyon jól jön, hogy takarítógépünk van és nem csak szimpla porszívónk. A most tönkrement Thomas Twin TT-t pont amiatt szidták/szidják mint a bokrot mert nagyon nehéz kitakarítani. Annál nem lesz nehezebb az biztos :) Igazából a minőségétől tartok a Thomas után. Azért a Thomas német (anyag)minőség volt, ez érződött is rajta. De 120 ezerért már nem tehetjük meg és nem is ér annyit azért :( A Karcher-nek lenne neve még, de az meg elég gagyira sikerült (SE széria) ahogy olvasom/látom. A 4001-esből pl. állítólag ömlik a hab meg a lé, de a többitől sem vagyok elájulva. Merev csövek, nincs vezeték feltekerés, és a motor sem túl erős. Van aki a felszereltségére is panaszkodik (van amelyikhez nem adnak pl. kárpittisztító fejet). Csak remélni tudom, hogy nem lesz gond ezzel a Zelmer-el ha erre esik a választás.

Előzmény: Paragon1985 (15381)