mano1965 Creative Commons License 2016.09.01 0 0 5007

sziasztok az utazásunk nagyon jól sikerült minden szép volt csak jött a  haza utazás az Ibússzal voltunk szervezett buszos kiránduláson Macedóniában rosszul lett anyósom  görcsölt és hányt a sofőrök már nem akarták a határon áthozni de pár utas kiált mellettünk így Szerbiába értünk ott elkezdtek fűteni az út ahol mentünk borzalmasan rossz volt 1-2 km után a párom is rosszul lett szóltam a sofőrnek hogy álljon meg mert  párom rosszul van meg állt leszálltunk és mondtam hogy vegyünk ki pár dolgot a csomagokat kirakta és mondta hogy becsukja az ajtót mert megy a klíma meg javult adtak egy koordinátát az anyósom kezébe és a kézi csomagokat lehozták gyorsan  és elmentek  hajnali 0óra 15kor  2 beteggel az autó út mellett a lányom és én telefonáltunk haza hogy jöjjenek értünk és adjanak telefon számokat hogy tudjunk mentőt hívni nagyon köszönjük a grandos buszosoknak  hogy megálltak és segítettek  rendőrt és mentőt hívni most az ibusz és a calippo nem hajlandó tudomást venni a történtekről  és szerintük mi vagyunk a hibásak mert le száltunk