staiger Creative Commons License 2016.08.30 -1 0 8406

én már elkezdtem 3 napja de egy hatásos kúra ideje 3 hónap úgyhogy mire vége lesz az allergia már kanyarba se lesz. de nekem is van más betegségem is és ha azokra használ akkor már megérte. úgyis megérzi azt az ember hogy valami megváltozott a szervezetében és tudni fogom hogy jó e valamire ez a kovaföld. az biztos hogy nem vagyunk egyformák .én mindíg csak a magánvéleményeket olvasom minden szernél. a szölőmag olaj és mag örlemény pl van akinek teljesen megszüntette az allergiát vagy tünetmentessé tette. én azt érzem hogy csökkenti de teljesen tünetmentes én még soha semmitől nem lettem. és én ma is éreztem itt szolnokon hogy baromira elértük a pollen csúcsot. csak sétálnom kellett egy fél órát a városba . 1 héttel ezelőtt ilyen tüneteket másfél óra séta váltott volna ki. remélem hamar elkezd csökkenni mert már 50 százalékra ha vissza esik azt én már jól tudom kezelni. örleménnyel , meg dr chen liposzómás c vitaminnal(abba is szőlőmag van a vitamin mellett). szóval létezik immun erősítés csak ez nekem nem elég jelenleg hogy tünetmentes legyek. kerékpár túrára biztos nem indulnék el még vagy 2 hétig :) 

Előzmény: lazy g. (8403)