miyoko Creative Commons License 2016.08.29 0 0 24864

Kedves Altakrisz, Kedves Kathy8!

 

Készülünk végre újra Egyiptomba Sharm el Sheikbe, és szeretnélek megkérdezni Benneteket, hogy a két Baron szálloda miben különbözik egymástól. Az egyik csak 16 éven felülieket fogad azt láttam, de mindkettőt közvetlen tengerpartinak hirdeti az Anubis Travel. Mivel valamikor októberben mennénk és az időpont még nem fix, ezért érdeklődöm. Azt már olvastam, hogy nagyon szép a korallzátony ezen a helyen, nekünk ez a legfontosabb szempont.

Felmerült még a Makadi, de ott sem tudjuk melyik szállodába menjünk (ja a bőség zavara).

8-10 éve voltunk a Savoyban, pár évvel korábban a mellette lévő akkor még Maxim-nak hívott szállodában, mindkettő pazar volt, bár a Savoyban engem is elkapott a Fáraó-átka, és bizony 50 Eurot fizettem az Antinal-ért a gyógyszertárban (látszott rajtam, hogy alig élek), viszont megúsztam a kórházat. Szóval ez nem riaszt el, mert 5 alkalomból egyszer fordult elő. A Vörös tenger maga a csoda, alig várom, hogy újra lássam. Ja az Anubis kirakta a Facebookra, hogy szeptember 24-től szombatonként is indít charter járatot Hurghadába (remélem ez azt jelenti, hogy Sharmra is), mert 100%-os a mostaniak kihasználtsága.

 

 

 

Előzmény: altakrisz (24860)