Melcsi625 Creative Commons License 2016.08.29 0 1 5599

Szia!

Mi Skala Potamiasban voltunk,a Panoráma nem Chrisi Ammoudia településen van?Okés,hogy egymás mellett van,de arra én nem jártam.

Elég hosszú a Golden Beach (és ha dél felől közelíted meg a hegyről gyönyörű látvány....).

Kordinátákat én biztos nem tudok neked írni,mi GPS-t sem használunk,mert jól tájékozódunk anélkül is,idén is GPS nélkül mentünk.(van azért).

 

Mivel ezek kicsi faluk,nincsenek itt sem nagy áruházak,kisebb szupermarketek vannak,ahol szinte bármit meg lehet venni,van ott minden a cumisüvegtől a zöldségig,szuvenírig.

Eddig én mindenütt ezt tapasztaltam.Az árak is hasonlók mindegyikben.

 

Kenyeret a pékségben érdemes,én nagyon szeretem a görög kukoricakenyeret,az előre csomagolt,szeletelt nekem édes.

(A péksütik is is túl édesek és drágák.)

 

Skala Potamiasban is van orvosi rendelő (ahol biztosítás nélkül is ellátnak 10-15 Euro-ért)

és Gyógyszertár,ahol meg felírnak vénykötelest is,ha esetleg elfogyott,recept nélkül.Szóval elég lazák.....Fogorvos is van,az nem tudom mennyi.

Azon kívül nem tudom,mi kellhet még,mondom,a Szupermarketekben megvan minden.Idén nagyon finom bort is sikerült találni,ilyen finom vöröset még nem is nagyon ittam ,és

a fehér bor is finomabb volt,mint máshol.

Nekünk úgy nem hiányzott semmi.

 

Előzmény: Jonhy62 (5596)