endrepp Creative Commons License 2016.08.25 0 0 127454

Ez az egész főző kérdés félig hit alapon működik, túl nagy az alaki ellenállása a 90fokos könyöknek? igen problémás, 0.0001bar túlnyomást emelkedést fog eredményezni az üstben.. ha a szemed nem bántja, és nem kapsz ívet, építsd be, a pálinkád nem lesz rosszabb tőle. a páracső hossza ugyanez, 10-20cm nem oszt vagy szoroz. Az egész technológiának ez pont az a része, ami széles határok között is működik. Később, ha úgy gondolod úgyis teszel rá egy pisturius tányért, ha kevésnek találod a deflegmációt.

A 1501/p fordulat sem sok szerintem, sőt pont megfelelő. A legtöbben itt a fórumon a lassú fenék közeli matatás hívei, ennek a kizárólagos célja, hogy a pép ne égjen le. Vagyunk páran, akik úgy gondolják, hogy az üstben homogenizálni kell a hőmérsékletet, és teljes átkeveréssel segíteni a gőzzé alakulást, a minél tökéletesebb elválasztást, ennek mellékhatása, hogy nem ég le. Egyébként a nagy gyártók is így gondolják, a "márkás" úri cuccokba ilyen keverőt építenek be 150-1601/p fordulattal, ha érdekel nézd vissza a hozzá szólásaimat, tettem fel videót, hogy az enyém miképpen turmixol. Szóval szerintem dobj rá egy hajócsavar szerű 200mm-es. 3lapátos keverőt és hajrá. Én ilyet faragtam:

 

 

Előzmény: kramoto (127452)