hul Creative Commons License 2016.08.25 0 0 18554

Üdv. a fedélzeten! Sajnos -úgy tűnik ez a te fórumod is. Jó helyen vagy mi is sömörösök vagyunk. A bőrgyógyász csajszim tökéletesen elmondta, hogy elsőre a háton, épp elérhetetlen helyen jön elő. Nekem is pontosan így történt. Persze nem mindenkinek, pont így. A fejemen 14 éves korom óta volt-van, akkor még "valami", sokat nem tudtak róla, amit kátrányos, anya és ágynemű szomorító krémmel kellett kenegetni és nejlonsipkában aludni. Aztán hol így hol úgy, kicsit a könyökökön, és aztán megjelent a hátamon, ahogy írtam. Rendszeresítettem egy hosszú fakanalat, mert rohadtul viszketett is. Ilyenkor nem baj, ha adódik egy nem túl régi társad, (a régiek nem szívesen kenegetnek már, de csóválják a fejüket a kaparászás és a lehullott gusztustalanságok miatt...) szóval kenni, kenni a száradó bőrt és megkezdheted a sok csodaszer kipróbálását. Sokaknak segít vagy ez vagy az. A köv. hozzászólásban (K1) lévő kence is használ, de nem mindenkinek. A fórum teli van reklámokkal, azt azért látod...

A nehéz élethelyzeteket követően akár évnyi távolságban képes berobbanni, aktivizálódni ez a génhiba. Életmóddal, kajával, meg a kenésekkel kellene kísérletezni, mi jó neked. Olvass vissza itt, rengeteg magyarázat és személyes tapasztalat gyűlik! Ezenkívül pedig érdemes egy bőrgyógyászt keresni, aki eleget tud a témáról... vannak pszoriázis klinikák többfelé az országban, kérj mielőbb időpontot és menj oda. A neten pillanatok alatt megtalálod.   

Előzmény: Nicky1974 (18552)