vanegykulcsanyakamban Creative Commons License 2016.08.25 0 6 2125

Sziasztok! Verának hívnak, és mostantól egy aprócska kulcs lóg a nyakamban.

 

Persze, nem ilyen egyszerű a történetem! 10 éve vagyok házas, van két gyönyörű gyermekem, és egy szuper férjem. 15 éve élünk együtt és még mindig működik köztünk minden, miközben szinte az összes barátnőm már elvált, vagy csalja a férjét, vagy a férje csalja őt. Hogy mi a titok? Erről majd máskor, mert túl hosszú lesz így is. Szóval, a szexuális életünk az elejétől kezdve csodás volt, ahogy mondani szokták, működött a kémia. Éjjel-nappal együtt voltunk, voltak hetek, hónapok, amikor napi kettő volt az átlag. Emlékszem, az első randin azt mondta, hogy szexológus szeretett volna lenni, csak másfelé sodorta az élet. Ilyen szar csajozós dumát! - gondoltam. Aztán gyorsan kiderült, hogy tényleg érti, hogyan működnek a nők szex közben, legalábbis engem biztosan. Sokszor mondta, hogy a szex a kapcsolat indikátora. Ha nem fejlődik, akkor a kapcsolat sem. Ahogy nyílunk meg egymás előtt, úgy fedjük fel belső titkos vágyainkat, ami jó esetben megvalósul a szexuális életünkben is. Már egy ideje meneteltünk ezen az úton, amikor egy beszélgetés alkalmával kibökte, hogy vannak még olyan vágyai a szexben, amit még nem próbáltunk ki. Így esett, hogy egy este úgy kikötözött, hogy moccanni sem bírtam, ő meg olyan lassan és sokszor élveztetett el, hogy azt sem tudtam hol vagyok, a karjaiban tértem magamhoz. Ettől kezdve sokszor játszottuk ezt a játékot. Teljesen magatehetetlenné tettük a másikat - a szabadulás reménye nélkül -, és játszottunk rajta, mint egy hangszeren, őrületbe kergetve ezzel. Legalábbis ő mindig így fogalmazta meg a lényegét. Azért írom, hogy játszottuk, mert addig bátorított, tanított, hogy végül én is kipróbáltam az irányító szerepét. Ezután még izgalmasabbá vált a dolog, mert mindketten megtapasztaltuk a másik oldalt is, így folyamatosan fejleszthettük tudásunk. Persze, közben évek teltek el (kb. 10), építkeztünk, megszülettek a gyerekeink, szóval minden olyan dolog lezajlott, ami erősen próbára tesz egy kapcsolatot. Nem is múlt el nyomtalanul ez az idő, a minden nap szexelünkből, eljutottunk az átlag heti egyhez, majd tovább romlott a helyzet. Az összes ismerősünk, akinek gyereke van, pont ebben a cipőben jár - nyugtattuk magunkat. Hiába. Amikor nagy ritkán sikerült együtt lenni, ugyanolyan fergeteges volt, mint régen (persze, sokat is fejlődtünk, elég jól ismerjük már egymást :) ), de annyi más fontos dolog volt, hogy nem jutott elég idő a szexre, pedig részemről volt rá igény, nagyon is! Évek óta azt gondoltam, hogy talán megunt, vagy a vágya csökkent a korral. Egy hosszú éjszakai beszélgetés alkalmával - mert még mindig át tudunk beszélgetni akár egy éjszakát is - szóba került, hogy a férfiak többsége bármilyen sokat is van együtt a párjával, ha kedve szottyan, magához nyúl még pluszban. Tudtam, hogy ő is szokott (én is), mert nem mindig elérhető a másik, ebben semmi különös nincs. Ami meglepett, az a gyakorisága volt. Teljesen nyíltan rákérdeztem, milyen sűrűn csinálja, erre azt felelte, hogy naponta egyszer, sőt van, hogy kétszer is! Na, ennyit a korral csökkenő libidóról! Azt is bevallotta, hogy az évek alatt rájött, az önkielégítésnek van egy rossz mellékhatása: szokássá válik! Szokássá válik az, hogy nem tesz erőfeszítéseket azért, hogy a velem együtt legyen, hanem egyszerű rutinművelettel könnyít magán úgy, hogy közben fotókon, videókon látott lányokkal fantáziál! Kényelmes, gyors, csak épp tönkretette vele a szexuális életünket! Megszűnt a lényeg: a másikra való odafigyelés! Ekkor esett le a tantusz! Eszembe jutott, hogy régebben, amikor egy webshopban szexi fehérneműket kerestem magamnak (egy izgissel akartam meglepni) egy termék mellé oda volt írva, hogy "anti masturbation". Nem kellett sokáig keresgélnem a neten, hogy ráleljek a castity device-ra, azaz a férfi erényövre. Innen már csak egy lépés volt megtalálni ezt a fórumot, amit jó tanulóként végigolvastam, és rengeteget megtudtam a témáról. És tényleg, sok férfi folyamatosan önkielégít, hiába van partnere. Lassan egy terv körvonalazódott bennem …

A következő napokban három dolgot rendeltem a neten. Egy pénisz másolót (nem is tudtam, hogy létezik ilyen, csak egy sima vibrátort szerettem volna), ez majd nekem kell. Egy valódi fém bilincset (gyorsan felrakható és levehető, viszont kiszabadulni nem lehet belőle), ezt majd ő használja a tisztálkodáshoz. És egy CB6000-es erényövet, méret alapján az tűnt jónak. Kezdetét vehette a nagy kaland, ugyanis közeledett a házassági évfordulónk. Közösen elkészítettük a farka pontos másolatát a másolóval (ebbe egyébként egy vibrátor is került). Bár, engem sohasem izgattak ezek a rezgő izék és a műfütyik sem, ez a darab mégis lázba hozott miután elkészült, mert pont olyan lett, mint az övé. Ha megfogom, szinte mintha az övét fognám, csak nem meleg. Őt is felélénkítette a dolog, mert tudta, hogy nem annyira gerjedtem a témára, eddig. Óriásit dugtunk, és a másolatot is használtuk. A következő együttlétünk alkalmával elővettem az erényövet. Nagyon felizgult tőle, el kellet élveztetnem, hogy fel tudjuk próbálni. Miközben ő abban a hitben élt, hogy ez is a kötözős játékaink része, a segítségével kikísérleteztem, hogy melyik konfiguráció jó a farkára. Eljött az évfordulónk napja. Elvitt vacsorázni, kaptam ajándékot, csodás este volt, de én más miatt izgultam. Hazaértünk, de nem mentünk be. Az autóban kielégítettem szájjal. Mire beléptünk a házba, a bébiszitter már elaltatta a gyermekeinket, gyorsan hazaküldtük. Közöltem vele, hogy most jön az én meglepetésem. Felvettem az új szexi fehérneműt (igen megjött), rendesen kikötöztem, moccanni sem tudott. Óriásit szexeltünk! Persze, az én irányításommal, mindig megállva az orgazmusa előtt. Sokáig izgathattam, mert nem sokkal előtte már elment, de végül újra elélvezett (addigra én már többször is). Hagytam egy kicsit pihenni, majd folytattam. Ezúttal már nem kellett annyira figyelnem, inkább megdolgoznom az újabb orgazmusáért. Miután ismét elsült a fegyvere, gondosan letakarítottam, elővettem a CB6000-et, felhelyeztem, és hamarosan kattant a lakat. Nem gondoltam volna, hogy egyetlen kis hangocska ennyire izgalomba tud hozni! A kulcsot már jó előre elrejtettem, majd eloldoztam és közöltem vele, majd akkor engedem ki, ha kedvem tartja. Láttam a szemén, hogy tetszik neki a játék, azt hitte ez még az este része, és egyébkén is túl volt már három magömlésen 3 órán belül. Csókot leheltem a szájára, boldog évfordulót kívántam neki, majd elvonultam aludni a gyerekekhez. Nehezen jött álom a szememre az izgalomtól ...

ráÉbredés (day 0)

Reggel (szombat volt) kiderült, hogy egy darabig kimerülten aludt, majd a hajnali merevedés felébresztette, és onnantól beindult a buli. Levenni a cuccot nem tudta, és amikor ez tudatosult benne még jobban izgalomba jött, az egyik merevedése a másikat követte ... volna :) szóval hamar kelt :D

ráÉrzés (day 0)

Estére kitapasztalta a drágám, hogy nem tudja megérinteni a farkát, és a pisilést is át kell értelmeznie. Nincs össze-vissza locsolás, rá kell ülnie. Kellemes mellékhatás J Én egész nap izgalomban voltam, nedvesen, de kitartottam, és úgy tettem, mintha nem igazán izgatna, hogy mit él át.

ráÉbresztés (day 1)

Szombaton direkt elaludtam a gyerekekkel, így az estét egyedül töltötte, és persze rájött, hogy nincs több kézimunka. Vasárnapra már maxon volt a libidója, és már kínozta a szokás hatalma, hogy valahogy megszabaduljon a felgyülemlett ondótól. A gyerekek altatása után mondtam, hogy jöjjön fürödni. Elővettem a bilincset, és közöltem vele. Vagy marad az erényöv, vagy leveszem, de csak akkor, ha engedi hátrakötni a kezét. Sejthetitek mit választott :) Miután levettem az övét, alaposan megmosdattam és kielégítettem magunakat :) majd visszakerült az öv, a bilincs pedig le. Ezután felvázoltam neki, hogy ezentúl nincs napi két farokverés (nem etetjük a halakat spermával), majd én meghatározom mikor lesz orgazmusa. Továbbá azt is elfelejtheti, hogy milyen érzés megfogni a saját péniszét, mert mostantól ez is az én hatáskörömbe tartozik. Ha szexre vágyik, nem kell mást tennie, csak hozzám fordulnia, én majd kielégítem a vágyait, ha éppen olyan hangulatom van. Ha meg nem, szépen végignézi, ahogy a másolattal kielégítem magamat.  

Azt hiszem, még nem ébredt rá, mekkora hatalomra tettem szert fölötte. Még nem tudja, hogy van egy-két számomra idegesítő szokása, amit majd szépen kigyomlálunk. Első körben nem a szexet vonom meg tőle, hanem megszüntetem azt a rossz gyakorlatát, hogy én nem feltétlenül kellek a kielégüléséhez. Ha jól dolgozom, egy pár hónap múlva csakis én jutok majd az eszébe, ha bármi oknál fogva gerjedelme támad, aztán rátérhetünk a többi dologra is …

 

Kicsit hosszú lett ... bocs!

 

Vera