zsoltee0001 Creative Commons License 2016.08.24 0 0 118649

Sziasztok

 

2 hónapos 1.3 diesel Bipper nem indult be (előtte 200 km-t mentem vele, majd leálltam), önindító pörgeti, de el se kapja. hibakód nincs. Pótkulccsal szintén ugyanaz. assziasztansz kiküldte a trailert, majd átkerült a szakszervízbe, mivel garis (igancsak)

Ez még a múlt héten volt, azóta csere autóval járok (az is egy külön cirkusz, de ezt inkább nem erőltetném)

Hibát nem tudják, csak gyanítják, hogy kábelek és biztosíték tábla (fájdalmasan hülyén hangzott)

Aztán jött a következő tipp, üzemanyagszivattyú... valahogy az se kerek nekem, mivel nem vagyok szőke nő és emlékszek, amikor  ráadtam a gyujtást akkor hallottam a szivattyú működött még vagy 10 másodpercig, aztán a kattanásra, ami nyilván az üzemi nyomás elérését jelenti.

Erre a magyarázkodás: igen, néha működik, de irreálisan nagy áramot vesz föl. De a poén, hogy előtte elszólta magát, hogy beindult, ha kívülről megtáplálták árammal.

Meg az, hogy voltam rá egy nappal pár dolgomért és máshol állt ráadásul fordítva, nyilván nem tologatták + még meg is fordultak vele majd betolták egy másik parkolóba.

Na most nekem nagyon átverés szaga van az egésznek, nem tudom milyen ellenérvekkel tudnék odaállni?

A hülye is rájön hogy itt bizony a vezérlés szállt el, de miért kell ennyire húzni az időt, hetekről beszélünk előrre láthetóan.

Teljesen tanácstalan vagyok....