Törölt nick Creative Commons License 2016.08.23 -6 1 47182

No igen szakértők mindig vannak...31 évig vadásztam...zömében orosz és magyar duplapuskákkal...a bockokat kevésbé szerettem.Akkoriban ez az orosz automata volt az egyedül elérhető,egy barátomtól megvettem egyet /a Mossbergeket később kezdték behozni/az eredeti verzíó 5 darab lőszeres volt +1 a csőben.Aztán kezdték ezt a "nem vadásziast" kitalálva,meg állítólag a nemzetközi gyakorlatot emlegetni,végül 3 darabos tárröviditéssel lehetett csak használni.Nos ez korlátozás csak a félautomata fegyverekre vonatkozott/olasz,francia is/ az előágytáras ismétlő sörétesekre nem.Végül túladtam rajta nehéz volt,egy egész napos vadászatkor cipelni,nem volt elég egy patronöv,kénytelen voltam egy koronglövő málhamellényt hordani,rengeteg lőszerrel.,ha rossz napod volt hamar üres lett a tár..A cseh Plastik slugot jól hordta,disznóhajtáson verhetetlen volt/persze csak a hajtóvonalban,de hát csak egyszer voltam vele fenn a Börzsönyben.Apróvadnál egyszer jutottam el vele az 5 lövésből 3 kacsáig....Tudod mit?Ha jól kijött a lépés az IZS-18E egycsövű sörétes puskámmal amit 870 ft-ért vettem 81-ben kellemesen elfácánozgattam....OK rég volt....No nem légíó ,nem szolgáltam ott ,profin nem tudom idézgetni a You-tube és egyébb linkeket,magam szakértőként eladva/ de remélem legalább hozzátudtam szólni

üdv

Előzmény: drótgyári bolond (47181)