Éva anya Creative Commons License 2016.08.20 0 0 5326

Szia. Györgyi!régen irtam, mert rengeteg dolgunk volt és van mert építkezünl. Jól írta valaki az az a jó ha nincs hír.eddig jól voltam,persze rohamok mindig voltak de pàr hónapja érzem hogy rosszabbul vagyok.tobbször vannak rohamot és hosszabbak, naponta togször szédülök, zúg a fülem, nehéz a bezed,nem értem mit mondanak írnak,nagyon nehéz koncentrálni ,nagyon sok dolgot elfelejtsék, múltkor elfelejtettem. hogy kell bekapcsolni A mosógépet,nem kapcsoltam ki a sütőtököt nem vagynehezen tudom használni a telefont inernetet,stb. A februári MR stabil az àllapota semmi nem változott. Viszont a mostani eredmèny meglepett:az eddigi daganatok mellet ,ujonnan megjelett jelintenzitás a másik oldalon szintén glioma.        Nem értem, hogy nőhetett egy harmadik daganat is? A primer agydaganatnak nem szokott áttétei lenni! vagy mégis? Nem értem! Ha tudsz valamit e téren ,megköszönném, és mindenki másnak is! Ti hogy vagytok?? A fiad? Remélem veletek minden rendben van! Örülnèk a jó híreknek. Puszi Éva.

 

Előzmény: Törölt nick (5141)