Lujzi2002 Creative Commons License 2016.08.20 0 0 14764

Sziasztok!

Új tag vagyok, szeretnék üdvözölni mindenkit a fórumon. Adriennek mielőbbi gyógyulást kívánok.

Engedjétek meg hogy röviden leírjam betegségem történetét. Az én panaszaim tavaly novemberben kezdődtek erős tompor és csípőfájdalommal, ami terhelés hatására rosszabbodott. Januárban már nem bírtam tovább elmentem a reumatológiára. Sajnos sikerült kifognom a egy nagyon unszimpatikus doktornőt. Panaszom meghallgatása után közölte hogy kopásom biztos van, én sem fiatalodom, és fog még fájni jobban is. Mágnesterápiát és gerinctornát írt elő. Gerinctornát egyébként évek óta csinálom itthon, hetente 3-szor.

Persze semmit nem ért a terápiája. A következő jelentkező tünetem inkontinencia lett. Ami mára hál istennek rendeződött. A háziorvosomhoz rohantam, aki szintén nem vette komolyan az ekkora már elviselhetetlen derék és csípőfájdalmamat. Azt mondta mielőtt beutal  gerincvizsgálatra, először urológiai és nőgyógyászati kivizsgálást kell elvégezni. Persze minden vizsgálaton keresztül mentem az eredmény negatív. Közben ismerős ajánlott egy vak masszőrt, akinek hálával tartozom. nagyon sokat segített, a fájdalmaim elviselhetőbbek lettek. Júliusra mire minden vizsgálati eredményem meglett a jobb lábam zsibbadni  kezdett, olyan voltam mint a kérdőjel a háziorvosom sürgősségi beutalót kért a budai Gerincgyógyászai Központba. így kerültem Dr. Szövérfi Zsolt doktorhoz. Ő mindjárt Mr-vizsgálatra küldött. Melynek eredménye a következő:LIV-SI porckorong degneráció, LV/SI szegment instabilitás, LV/SI jobb oldali mediolaterális sérv. Ő mindjárt műtétet javasolt. LIV-SI fusio formájában. Elvagyok keseredve, inkább megrémülve. A Doktor Úr azt mondta hogy nincs értelme várni. Szeptember 6-ám megyek az altató orvoshoz, addig megcsináltatom az összes vizsgálatot amit kiírtak. Kaptam új fájdalom csillapítót, Zaldiart. Teljesen nem szünteti meg a fájdalmamat, viszont álmosít. Egy kicsit hosszúra sikerült a történetem. Ha esetleg tudtok jó tanácsokat adni, akkor légyszíves írjátok meg. Aki átesett már ilyen műtéten, kíváncsi lennék a tapasztalatára, és arra hogy mire számítsak műtét után. Előre is köszönöm a segítségeteket.