antalijozsef Creative Commons License 2016.08.19 -5 1 9404

Kezdjük azzal, hogy fel kellene fognod miről is van szó, vissza kellene olvasnod stb., de szerintem ez számodra reménytelen. Én elviselem a "babakocsis" támadásokat, de nehezen! Azt írod Te "embernek érzed magad", akkor miért regisztrálsz azért, hogy egy új niknév mögé bújva, beszóljál, kifejtsd az ostoba véleményedet? Szerintem ez szánalmas! Az ember aki mellé álltál a hozzászólásoddal, vagy lehet Te vagy az is, folyamatosan arról ír itt az Indexen, hogy szeretne vásárolni egy  KOCSIS bicskát. Aztán elkezdi a FERI  munkásságát "becsmérelni". Akkor miért szeretne vásárolni  tőle? Az itt leírt irománya tulajdonképpen arról szól, hogy vegyen egyet, Feri bicskái közül. Olvass, tanulj és ....., akkor szól ha .....! Imádom a késeimet, de  láttam olyan gyűjteményt aminek az én szerény gyűjteményem a töredékét éri. Aki ezért elítél (gúnyolódik), nem értem mi a .... keres ilyen topikban!

A hét folyamán sikerül beszereznem 3db számomra új bicskát és örülök nekik! :-))

Aki irigy az .... .., aki szereti a késeket vegyen minél többet és gyűjtse őket!

Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja!

 

Előzmény: Metlak (9402)