kavicsos64 Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 80956

Az olyan volt mint egy család ! A mai napig tartjuk a kapcsolatot telefonon, és a facebokon is külön blog van neki ! MOL flottás volt az egész csapat és egymásközt ingyen beszélünk még most is ! Több volt kolléga is ott van nálatok ! Én csak azért nem vagyok ott ,mert nincs nehézpótom ,és már öreg vagyok hogy megint vizsgázzak ! Meg nehéz a sok szabad idő után állandóan melózni nap mint nap ! A tsz-t sem birtam 1,5 év elég volt belőlük a 31napból 31-et dolgozni nem az én világom ,na meg itt van 3ház 3kert sokszor azt sem tudom mihez kezdjek a sok melótól ! Most épp anyámnál csrélem a kis és nagykaput mert már a kidőlés fenyegeti ,de eddig nem volt időm csinálni ! Hétfőre talán kész lesz ,de ha nem akkor is várok vele ,mert itt az őszibarack befőzés és a szilva befőzés ideje ,100kg szilva van a blufri fajtából és a sampion őszibarackból meg vagy 40kg termett ! Ha megint vezetnék ezeket nem tudnám csinálni és a fáim kihalnának egy év alatt ! Ha pénz hiányom lesz megyek szántani trakival ha lesz rá időm !

Előzmény: arpipapa6107 (80955)