Mougins Creative Commons License 2016.08.18 0 0 6277

Pár napja olvastam ezt a látens dolgot és az emlékezeteimből rakom össze felé a dolgokat. 17 évesen volt egy motorbalesete, ahol az utasa, a legjobb barátja meghalt. 7 hónapot ült Tökölön a fiatalkorúaknál. Szabadulása után jöttünk össze. Beszéltünk a buzikról, ott is volt a zárkájában. Ő tagadta, hogy lett volna ilyen kalandja, de arról hogy azok hogyan simogatták egymást és miket csináltak mesélt, de mint kívül álló, mert ott volt egy cellában velük. Eltelt jó pár év és jelentkezett nála a személyiség zavar. 38 évesen összekeveredett egy 10 évvel idősebb nővel. Sokáig járt hozzá. 3 faluban mindenki tudott róla, hogy sokat vannak együtt, de nekem senki sem szólt, de lebuktak. Tagadta, hogy testi kapcsolat lett volna közöttük, azt mondta lelki társak voltak egymásnak csak beszélgettek. Akkor mindennaposak voltak köztünk a veszekedések és mindig ő produkálta ki, mert az volt az indok, hogy összevesztünk és azért ment el otthonról, én meg haragudtam, nem kerestem. Mindig berúgott olyankor, napi szinten. Mikor kiderült megbeszéltük és újra normálisan éltünk. Elment elvonókúrára, járt pszichiáterhez. Az mondta személyiség zavara van. Segítettem neki talpra állni, elment az életünkből rá 4 év, de szerintem megérte. Ez 1998 és 2002-ben volt. Mostanra megint oda jutottunk, hogy nagyok a bajok és a  tetejében, újra beszélget az akkori asszonnyal. Lebuktak. De értsem meg nem csalt meg, nem feküdt le vele, miért baj az, hogy ő beszélget? Ha elé veszem, vagy beszélünk róla ő van megsértődve, mert én piszkálom, holott ő semmi rosszat nem tett, nem csalt meg, csak beszélgettek. Megmondom őszintén jól esett, mikor azt mondtad nője van. Írtam is jó lenne, ha az lenne a dologban, az még meg is nyugtatna. De szerintem tényleg nem feküdt le vele, ebben igazat mond, bár tévednék! Neki ez olyan figyelem felhívás, mert küszködik belülről magával, ön igazolás képen van a nő a képben. Nagyok a bajok a lelkében. Tudom orvos, tudom gyógyszer. Egyszer már végig csináltuk. A hülye dilibogyóktól hízott 30 kilót, a szerszáma nem állt fel és még jobban lelki beteg, azaz súlyos depressziós is lett. Ezt az utat nem akarom még egyszer végig járni. Kell lenni más megoldásnak, de azt ne írd, hogy üssem agyon!

Előzmény: Mougins (6276)