850 T3 California Creative Commons License 2016.08.10 0 0 5069

köszi! érdekes a mintázata, az biztos! az nem kizárt, hogy az idővel sokat erősödő jobb csuklóm fokozta a gumik kopását (hiszen a vasárnapi kb. 320 km-es balatoni kirándulásom alatt is kb fél mm-t lefaragtam a Full Bore-ból), úh annál inkább tartós tappancsra lenne szükségem. a tapadással eddig egyiknél sem volt gondom még vízen sem, bár aránylag óvatos duhaj vagyok. mondjuk, ez nézőpont kérdése. vasárnap a határait is asszem megkóstoltam, mikor Zeg felől a 76-osra fordultam. először úgy gondoltam, hogy szép kényelmesen végig kanyargok rajta, de mindjárt az elején összeakadtam, egy nagyonhűha Mitsubishivel, akinek a vezetője úgy vélte, hogy márpedig őt nem nyomhatják le csak úgy. aztán rávilágítottam, hogy de. (vagy csak a Full Bore képességeire volt ő is kíváncsi?) :)

1 szó, mint 100, tapadási szempontból megbízható, viszont inkább tartós gumikra lenne szükségem. hogy mit, és honnan, az még talány. bár épp most kattintottam a geizhals.at oldalra, és a bőséges kínálat mellett igen kedvező árakkal is találkoztam. a 40-50 ezres kategóriában már jó 10 rugóval kellemesebbek, mint pl. az R17 akciós árai. azért az sem megvetendő, pláne 2 guminál.

Előzmény: nevada club (5067)