_Zsolesz_ Creative Commons License 2016.08.10 0 0 25135

Köszönöm szépen visszajelzésedet!

 

0: Nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz. Én egy neten talált, vonatkozó doksiból szedtem, csak a szemléltetés kedvéért került be, hogy látszódjon merre felé van az ablakkáva. Egylbként az a része, ami szemmel látszik, az teljesen ugyanilyen a nálam beépített nyílászáróknak. Természetesen azt, hogy mi van lejjebb / beljebb, nem tudhatom. :)

 

1: Miért nem? Milyen kellene helyette?

Szintén a neten találtam:

Szerintem a Veka 5144-es eléggé hasonlít ehhez, persze a méretek lehetnek eltérőek.

Egyébként éppen itt a fórumon, ebben a témában van egy korábbi hozzászólás, amiben bent van a 3. sor tömítés (az amelyik a fenti ábrán pirossal át van húzva.

Én a magasabb hangszigetelés, és a tok-profil külső felének sokkal kisebb elszennyeződésének, egyúttal jobb hőszigetelésének reményében kezdtem utána menni a 3 sor tömítés alkalmazási lehetőségének.

 

2: Mik azok a dekompressziós nyílások, és mire valók? A név alapján nyomáscsökkentésről van szó. Tényleg megköszönöm, ha írsz erről pár sort, mert nem szeretnék hülyeséget sem csinálni. Tehát milyen gondok lehetnek belőle?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

 

Előzmény: ganser (25132)