Kathy8 Creative Commons License 2016.08.08 0 1 24820

Szia camel1237!

 

Idén sztem a Sensatori felejtős. Az öböl felöli medi totál felújítás alatt, vagyis az a részleg. A hotelben nem sokan vannak, de arabok nyaralnak leginkább abból a pár vendégből. Nem akarlak elriasztani, de én ennyi pénzért egy részben felújítás alatt álló ,és fél árbócon se működő hotelbe nem mennék. De gondolom az ellátás stb uaz! Láttuk ,ahogy golf kocsival viszik az ott nyaraló arab párt a hotel más részlegébe, nehogy már sétálniuk kelljen :) kertészek dolgoznak ,őrök ott vannak stb tuti a kaja is okés, csak a felújítás nekem mondjuk nem kell ha nyaralok! Többször elmentünk a kisvízhez sznorizni akkor körül néztünk :) meg egyik nap egy hatalmas bél ki volt csapva a parton talán tevének lehetett  a bele ...szóval ennyiért most nem éri meg oda menni sztem. Bár a Makadi  SPA t is "szétverik" ősszel úgy hallom :(

 

Amúgy nekünk is szuper 16 napunk volt Sharmon ,nem kihalt sőt :) vannak hotelek amik zárva ,de sok nyitva van és sokban sok arab vendég van, és a bazár részeken , a hajókon a programokon is sok az arab vendég , tehát vannak turisták csak leginkább arabok . Majd írok beszámolót én is :) A lényeg szuper volt és teljes biztonságos , az arab vendégek kedvesek voltak velünk , jobb volt mint az orosz karattyolást hallgatni, most tényleg Egyiptomban éreztem magam ;)

Előzmény: camel1237 (24816)