wdriver Creative Commons License 2016.08.03 0 0 137238
leírom hátha segít valakinek. beszámoló is lesz de később.. Rijeka szállás volt ott voltunk. szóval szombaton mentünk és szombaton jöttünk haza is. odafelé 10 után indultunk, sűrű m7 de haladós. határ régin mentünk át, gáz tankolás miatt is, semmi várakozás. zágrábig haladós fizetőkapu kicsit sűrű. utána viszont luckonál szemből már km-es sor, még jóval túl a kártyás elágazáson túl is. el is döntöttem hogy trükk lesz ha jövünk visszafelé. szóval odafelé még minden ok nélkül több megállás is volt, egészen a spliti leágazásig, onnan Rijeka felé szuper. Rijeka fizetőkapu megint beállt és vagy fél óra volt.. persze a sok záróvonalon elhúzó, aztán rájövő hogy ott max az ENCsek mehetnének el, szépen a külső fizetős sorba soroltak be, hát ettől azért ideg lettem. visszafelé tehát szombat, délben indultunk. semmi megállás, forgalom volt de nem vészes. érdekes de végig luckoig szuper haladás volt. ott viszont Jastrebarsko kijáraton lejöttem, és ki a főútra ez kb 10km Luckotól.. ott aztán megálltunk enni odojakot, majd szépen felmentünk a pályára már lucko kapu után. aztán hazáig budapestig szépen mentünk, m7 is jó volt, leszámítva a sok belső sávban lassan haladót..