M_Timi Creative Commons License 2016.08.02 0 0 9805

Na, ez jol hangzik hogy javul az allapota :)

 

Nalunk ugy nez ki kiderult mi okozta a problemat :( hat nem vagyok buszke magunkra. Ugye szombaton vittuk kozmetikushoz ahol 5 holha kerult meggyilkoasra. Plusz egyet en kaptam el meg pentek este. Ahogy nezte a kozmetikus mondta hogy az egesz szorkiragas, vakarozas viszketes mind a bolhaknak koszonheto volt. Nagyon rosszul ereztem magam, mert majd minden nap atfesultem a szoret es sose talaltam meg a kis rohadekokat, ezert fel sem merult bennem hogy talan ez lehet a kivalto ok. Sajnos a kertunkbe bejarnak az utca macskai (elnezet de nagyon nem birom a macskakat, szoval ugy utalom az egesz szitut veluk ahogy van) es valoszinu toluk jonnek a bolhak amiket aztan Benji szepen osszeszdett a kertben. Szoval a hetvege masrol se szolt mint a haz fertotleniteserol. Lass csodat, azota szinte eltuntek a tunetek. 1-2 napig meg vakarodzott, arra kapott napi 1 tabletta piritont es mostmar ha vegig simitom az oldalat se kezd el rangni meg vakarozni. Szoval egyreszrol azert megkonnyebbultem. 

Kokusz szir? Milyen formaban? Nem hallottam meg rola. Elkudod a linket amit te neztel? Koszi :)

Előzmény: cságé (9804)