Index89 Creative Commons License 2016.07.30 0 0 3563

1.Ördögöd van vagy vas logikád...hogy kitaláltad, többször megbuktam a kamu pontozások miatt, meg persze sajnos nem tudok erős szinten, csak úgy kisújból angolul....írd majd meg azt is, hogy többet kellett volna tanulni és akkor tudtam volna, hogy a 'magatartási problémákat' ne fordítsam 'viselkedés, lélektani problémának' /behaviour problems/, ne írjam a 'diet'-re, hogy 'diéta' stb....olvasás szöveg értésnél....

2. A diákjaid lehet értelmesek és ügyesek....biztos nagyon jó a tanáruk az Origos specialitások vonatkozásánál............ 3. De elárulok egy- két még egykét titkot: 500 millió felett volt a 2015 évben az árbevétele a kedvenc nyelvi központodnak, a nyelvvizsgázók száma egyre kevesebb /kevesebb aki vizsázik és több az akreditált központ, stb./,szerinted, hogyan érik el, hogy ne csökkenjen az árbevétel? /sőt egy jó cégnél a növelt árbevétel az elvárás....../ 4. Más iskoláknál, centrumokban, központokban is hasonló problémák vannak, ez is tény. A szóbeli részt kifejezetten ajánlottam amúgy...és nem az írásbeli rendszerük a probléma/sőt elég jónak gondolom/, hanem a a szubjektivitásban brillírozó 'túlokos'tanár-javítók, akik az objektivitástól eléggé távol állnak, tisztelet a kivételnek, mert ilyen is van....a felülvizsálati rendszerük eljárás metodikája meg egy kalap....sz......, persze máshol is vannak érdekességek............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: szamaritánus2 (3560)