tyúkanyó49 Creative Commons License 2016.07.30 0 2 130204

Én pontosan 2012 őszén kezdtem el versenyezni.Ez a tojó a tenyészeknél kelt,a Subitól kapott "Kieli"az  anya,az apa pedig a kerületünkben röptető sporttárstó,Gergely Istvántóll jött a dúcba.Visszanéztem,se fiatalon,se 1 évesen nem volt semmi eredménye.Tavaly kipróbáltam az özvegyezést,de mivel elég rossz munkabeosztásban dolgozom,a középső utak mélyrepülése után összeengedtem őket,így a végére csak összehozták nekem az egyesületi első díjat.Idén már végig természetes módszerrel repültek a galambjaim,és lehet hogy ezért most sokan a fejükhöz kapnak,de neveltek is,nem csak műtojáson ültek.Ennél a tojónál csak Ő repült,a hím mindig itthon maradt.Még azt is megfigyeltem hogy ez a sötét kis tojó állandóan uralta a fészket és a kicsiket,a hímet alig akarta odaengedni.Volt amikor kosarazás napján már erőszakkal levettem a fészekről hogy enni és inni tudjon.A fészek elé álltam,de akkor se volt hajlandó enni,rögtön felszállt a mellette levő polcra.A Karancs 23-ban röptetek,az E-04 egyesületben.Engem pedig Serfőző Lajosnénak hívnak,itt megtudod nézni az eredményét.A galamb gyűrűszáma 60 977.

Előzmény: szijjas85 (130199)