vicunye1966 Creative Commons License 2016.07.29 0 0 14633

Az lehet vitaminhianytol. Nem feltetlenul savtol. Mikor nekem kezdodtek a refl.tunetek, akkor a torkomban volt smirglis erzes es ami legrosszabb volt, égett az orrom....na ez iszonyu volt, kb 6 het protonpumpagatlo szedese utan mult el, a torokkaparas fakultativ megvan, hol jobban, hol kevesbe, de inkabb kevesbe mar. Tegnap voltam tukrozesen, de megint egy hulyet fogtam ki..eloszor is febredtem tukrozes kozben, persze szerencsere ebbol csak halovanyan emlekszem hogy a torkomban volt a sz@r cső, csak mikor magamhoz tertem, akkor kerdeztem a nővért, hogy hogyan erezhettem....es ő mondta hogy felebredtem valoban de adtak ujra egy adag altatot..na jo kibirtam....jo hogy nem emlekszem ra jobban...aztan azt mondta a doki hogy nem latni a rekeszizomservet. Eddig volt 3 tukrozesem es mindig lattak hogy mejkora...e doki szerint csak rontgen latja. Van egy honapos kulombseggel 2 rontgen leletem, egyiken 2esfel cm masik szerint nincs rekeszizomservem. 1 tukrozes alsojsn 2.5 cm masik ketto szerint 5-7 cm. Eszerint meg azt nem latni....de gasztritiszem van szerinte. Ezem még sose volt. Felirt a pdotonpumpagatlo melle H2 blokkolot meg sucralfatot. Ezeket biztos nem szedem be......igazabol nincs is panaszom   csak februarban amit talaltak begyogyult sebet akartam ujra ellenoriztetni a vekonybelben.....tele a hocipom......

Előzmény: Vassné (14593)