Törölt nick Creative Commons License 2016.07.28 0 0 80862

ez a probléma nem a nyelvtudás kérdése...

 

sok helyen járunk sok országba, van olyan német hely ahol csak németül beszélnek, van olyan spanyol hely ahol csak spanyol, olaszt nem is említem... osztrák az bunkoságbol nem beszél angolul

 

ez user hiba... azaz a sofőré

 

elmentem egy wabi felvételire, tökmindegy milyen cég... háát fura volt

 

azt se kérdezte van e jogsim... mióta vezetek... milyen pályát nyomom, tudok e nyelvet, milyen cégeknél dolgoztam

elmondta a nagyjából dolgokat, és kérdezte tegnap tudok kezdeni?? mondtam ki a haverom ott, nem is kérdezett utánam. Pechjére én kérdeztem :DD. Nagyon úgy vettem észre nem is érdekli mit tudok

 

 

mentem egy másik helyre

hmm, ott valahogy kikérdeztek.. sőőt leteszteltek, mind a szabályokból, mind az országokról, meg akart fogni a hűtővel, de dolgoztam vele, fejből elmondom mi merre, milyen munkákat csináltam, gyüjtöztem e stb

 

a 3. helyen telefonos volt, itt is dolgozik haver, úgymond a beszélgetés... ua kikérdezett, letesztelt és.... mivel haverom ott is van , felhívta haveromat és úgymond érdeklődött felőlem

 

remélem mindenkinek lejön a mondanivalóm, nem kell magyarázni, hogy most ezt a hozzászólást miért írtam... innentől miről beszélünk??? vannak a wabisok közt akik tudnak nyelvet, pl. haver németül beszél, de megoldja a dolgait mindenhol

 

volt olyan cég aki felhívta előző cégemet és érdeklődött utánam (mondjuk magamba filoztam ez nem lesz szerencsés, anno a srác alól ki akartam rúgni a széket, 1 óráig türelmes voltam aztán már meguntam, hogy nem érti meg hiába számolta ki nem fér fel az a tetves 1 paletta, mert tele a hütő:D)