Mityu Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47252

Miért, mibe kerül szerinted az FLP-nél a csatlakozás? :) Semmibe. :) 

Aztán van a csordaszellem. "Jucika" a drágáimmal együtt csatlakozik, egy ideig lelkesen összevásárolnak mindent, esetleg némelyikük 
bemutatót is tart, de ez nem tart maximum egy évig. :)

Mint említettem már, velem az a nagy baj, hogy a színfalak mögé is sokszor beláttam. Mert ilyenkor lenne kötelező
jelleggel csakapozitívumokat sorolni. :) Hogyhátjókatermékek és egy csodasztikus, fantalatos sohavisszanemtérő alkalom

Nemrég ismertem meg egy kiscsaládot (nem az én csoportom), ott is azt látom, a család barátai nem feltétlen a lehetőségek, a termékek miatt mint inkább a csordához
való tartozás egyfajta kötelező jellegű, de reflexszerű döntése a csatlakozás. :)

Azt is látom (és ezt biza titkolni kellene), hogy van kb. 6-8000 ember alattam, s a forgalom nem hogy nőtt az elmúlt 16 év alatt, hanem csökkent. :D
Csatlakoznak az emberek, sokféle oka lehet, de a forgalom alapján a belépési nyilatkozaton kívül ez mást nem igazán jelent. :)

Persze, mielőtt "szakértőnk" megállapítaná, hogy ezért kell kötelező (kényszer) vásároltatás... Itt is van, csak minek? :D

Előzmény: teknoerno (47251)