James..B Creative Commons License 2016.07.27 -2 0 1144

Megsúgom, hogy ahhoz kevés vagy, hogy ezt a terméket kivonasd a forgalomból! Egyébként, ha visszanézed mindig más nevezte nevén a terméket, nekem nem kellett, mert megtettétek helyettem. Remélem hoztam egy kis színt az életetekbe, mert látom, hogy itt nem megoldást kerestek, hanem addig fórumoztok, amíg az orvosi kezelések engedik és csak gyógyszereket és szenvedéseket osztotok meg egymással! Nem is akartam más néven regisztrálni, hiszen azt szerettem volna, ha mindenki tudja, hogy mindegyik én vagyok, hiszen folyamatosan kizártak... ezt nem is értem, hogy miért csak engem... Mindenki más írhat minden aljasságot, sőt az a természetgyógyász is elég cifra levelet írt -mondjuk nem csodálom- de őt sem zárták ki...

Engem nem kell leleplezni, mert senkit nem akarok átverni! Ha autószerelő fórumban lennénk, akkor a Metabondot is ajánlanám, mint csodaszer a motor- és váltóolajba, 2001 óta használom és tökéletes... Na az autószerelők többsége pont így reagál, mint ti a táplálékkiegészítőkre...

 

  Talán egyszer, ha megélitek belátjátok, hogy milyen nevetségesek voltatok itt a fórumban.

Előzmény: teerted (1142)