M_Timi Creative Commons License 2016.07.26 0 0 9798

Sziasztok!

Elore is elnezest kerek hogy nem olvasok vegig x ezer hozzaszolast es csak igy belevagok a kozepebe. Azert remelem igyis hatha akad valaki, akinek lenne tippje a problemankra. 

A mi westienk lassan 3 eves es ugy nez ki most alakult ki nala valamifele allergia. Mikor eloszor megjelent (nagyon vakarodzott meg talaltam 1-2 kites szeruseget az oldalan, hasan) akkor pont esedekes volt a 6 honapos check up a dokinal, igy felhoztuk neki a temat. Addigra mar a kiutesek eltuntek, csak a viszketes maradt meg. Mondta hogy ez biztos allergia, de mielott meg allergia tesztet csinalnak inkabb probaljuk meg kitapasztalni hatha megtalaljuk az okat. 

Tehat ez volt 1 honapja, azota lecsereltuk a tapot (eddig baranyos szaraz tapot kapott, ezt csereltuk hal izesitesu gabonamentes tapra). A hazban talalhato osszes agynemut, takarot, pledet amit lehetett atmostam, a kutya agyat kicsereltuk ujra (idoszeru volt amugyis). Egyelore nem kap mast enni, csak a szaraz tapot. Ugy nezett ki elmuloban van ez a dolog. Aztan egyszer csak ujra kezdodott. Eloszor az oldalat vakarta, az volt erzekeny meg erintesre is. Aztan elkezdte vakarni a bal fule tovet, de csak a balt. Ezekutan leragta a szort a farkarol, majd szepen elkezdte a hatso labak alatti (avagy farok alatti) reszt is ragni. Jobb oldalon egy nagy foltban mar nincs is ott szor. Allandoan nem vakarodzik, de ha epp rajon akkor ugy csinalja mint akinek kotelezo. Ami miatt most elkezdtem aggodni, az a hianyzo szor resz a farok alatt. Ha megerintem akkor atpozicionalja magat ugy hogy ne tudjam, pedig csak azt szeretnem megnezni jobban hogy mi a helyzet ott a szorrelm hogy nez ki a bore, de nagyon erzekeny neki. Otletem sincs mi okozhatja, azota a tapot mostmar hipoallergen tapra csereltuk es es Yumega olajat is kap ra 2,5 ml-t. Becsatoltam par kepet, nem tudom mennyire latni rajtuk. Egyebirant a bore nem feketedik, szep rozsaszin a hasan is. Valaki tapaszalt hasonlo vagy ugyanilyen tuneteket?