Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 80848

tőlem nagyon nem hallottál olyat, hogy teljes összegre jelentsenek be, mert szeretném ha többet adozhatnák a feneketlen kutba

 

olyat el tudok képzelni, csak, hogy gondoljak a szegény vállalkozokra, hogy mondjuk a bejelentett bér brutto 200 és a maradékot ideadják adomentes napidijba, természetesen egyidőbe:D na ezzel már azt mondom valami történik,naezenmárlehet finomitani,hogy akkor mennyi is legyen az a napidij

 

Az a baj mostanába ha valamit bevezetnek, vagy megváltoztatnak törvényi szintem abbol csak rivás van, és sajnos a piramis alján lévők szenvednek emiatt. Ez egyszerü statisztika, könnyen bizonyithato, tények

 

sajnos a magyarokbol nem nagyon lehet kinézzni, hogy valamiért összefognak és akkor addig ugymond dekkolnak az ut szélén, mig olyan elképzelés nem születik ami a többségnek jo lesz

 

kedvenc példám egy bizonyos szolgáltatás, amit megváltoztattak, hogy egyszerü usernak jo legyen... és olcsobb legyen, mert ez az uj törvény

 

ja eddigi 3-4000 forint helyett majd 30 ezer lesz... hmm verem a seggem a földhöz, hogy huu de jo nekem:DD pech mert én könnyen megoldottam, de kamionozom, keresek valag pénzt , nem olyan nagy probléma ha picivel többe kerül (icuripicivel), mondjuk a napokba ezt az apehtől kaptam meg, mondjuk megkérdeztem,hogy rája boritsamaz asztalt.

 

 

 

egyszerü példa ez, de tudnék még sorolni.... na ezért nem bizom, hogy normálisan meg tudják ezt oldani az okosok, akik ott ülnek a parlamentbe. Tökmindegy ki van hatalmon.

 

Mondjuk elég szomoru

Előzmény: aptohu (80847)