jadrolinija Creative Commons License 2016.07.25 0 0 1325

Köszi, szuper, ezekért az infókért ezer hála! Annyi mindent kerestem már, végül valaki ajánlott ilyen üvegfenekü hajót, de azt egyszer kipróbáltam eleg is Volt raadasul nem is két fillér... engem végülis csak az odajutäs érdekel. A halakat majd nézem szemüveggel magam.

Szuper, ezt fogjuk csinälni, két brinyó elég is lesz. Remélem a 2 kilómötyit kibirják a fiuk a melegben.

Nézegettem képeket a neten es a fejembe vettem, hogy anélkül nem jövök haza, hogy ezt ne láttam volna.

Hajójegyet gondolom a fö Ibiza kikötöben tudok venni, ugye? Remélem lesz vmi kora reggeli járat is...

Még két kérdes ezzel kapcs.: Jol látom hogy ott vannak fák, tehát napernyöt nem kell feltétlen cincälni, vagy inkább ezek csak pici cserjék? A gyerekek miatt azért fontos az árnyék, legaläbbis eleinte.

Másik: a bringähoz adnak bringazárat is vagy azt vigyek magammal?

 

Köszi a szállásunk végül megoldódott, Cala Taridánál találtunk egy lakást, ami még belefért a keretbe. Egész véletlenül tudsz errefelé valami megfizethetö éttermet?

Vannak egyáltalán ärbeli különbségek vagy mindenütt ugyanazokra az árakra számitsak? Csak hogy érdemes-e keresni vagy inkább ne is foglalkozzak vele, mert nem érdemes? Mivel napi 1x minimum beülünk vhova nem mindegy 4 fönél hogy egy Pizza 8 vagy 16 euró...

 

Mégegyszer nagyon köszi, ez most feldobta a napom :)

 

Sznorizás szempontjából nincs véletlen inszájdertipped hogy hol a leginkább érdemes?

Előzmény: ZolKa (1324)