_juno_ Creative Commons License 2016.07.24 0 0 14619

Sziasztok, régóta passzív olvasója vagyok a topiknak, sajnos érintett vagyok, szerencsére vagy nem szerencsére, az ok már legalább megvan, komoly inzulinrezisztencia - nagyon ajánlom, hogy aki tudja, vizsgáltassa ki magát ilyen irányban is, a gasztroenterológusom szerint rettentő sok esetben valójában áll ez a háttérben, és nem kell, hogy elhízott legyen az ember, vagy hozza a klasszikus tüneteket, sőt! Ez és a GERD is sajnos tipikus civilizációs betegségek. Esetemben ezért perpill csak tüneti kezelés zajlik, rendszeres gyógyszercserékkel, várjuk, hogy rendeződjön az ok, és akkor valószínűleg el tudom majd hagyni.

 

Ami miatt igazából írok: megint rajtam maradt több doboz gyógyszer, mire kiváltottam őket tavasszal, már kb. cserélhettem is le... Szóval eladó 4 doboz Rabyprex 20 mg 28 darabos, 3 ebből teljesen ép, bontatlan, az egyik dobozból egyetlen levél (7 szem) hiányzik. Nem szed véletlen ilyet valaki? A hatóanyaga rabeprazol, ugyanaz, mint a Parietnek. Nagyon jó szer egyébként, Takáts Alajos már az új dokim, tőle kaptam sok küszködés után, végre újra tudtam enni, szédülést sem okozott, és a gyomorürülésem sem lassította be úgy, mint pl. a Controloc.

Egyébként 1-1 doboz Controlocom is maradt tavalyról azt hiszem, meg Esomeprazol Sandoz.

 

Remélem, maradhat! Írjon, akit érdekel, Bp-n személyesen átvehető, vagy postázom is, gyógyszertári ár alatt adom.