Törölt nick Creative Commons License 2016.07.23 0 0 119746

Az ovális festékes vödör sokkal jobb hatásfokkal működik, ott lehet ha nem húztam volna egyszerre sok port lehet 0 lenne a szívóban. Ez mellett egy 3-4x nagyobb cuccban meg sokkal rosszabb a hatásfok, pedig csak a forma változott, ez elég nagy indok :D

A képen látható minimálisan az előző koceka, ami nem kocka, tégla, ami kb 2x olyan széles csak, mint a ciklon szája, no abban 100% nem maradt, tök tiszta volt míg a porszívóban volt minden :D

Lehet hogy kocka is működhet, ha min 2x akkor, mint amit csináltam, de azért a 60cm nem elég, annál nagyobbat nem vagyok hajlandó csinálni :D

 

A festékvödröt lehet kipróbálom, egyszerűen rárakom ezt ami most van :D Már nem kell küzdeni vele :D

 

Még így is jobb, mint ha nem lenne, mert hamar felszipóztam a sok port, seprűvel küzdtem volna vele meg a porral is :D

A vödörnél viszont elkélhet egy nyomásszabályzó szelep, mert amilyen tempóval összeszívta a festékest, a kereknek sem adok sokkal több időt :D

 

 

Önmagában sem rossz ez a hamuporszívó, csak hihetetlen gyorsan tömődik a szűrője. Nem a gép telik meg, egyszerűen elfogy az erő.

 

Vaaaagy, a hamus motorját teszem át a dobozra és a ciklont meg a gyári "vödörjére" :D

 

Előzmény: Törölt nick (119745)