Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 2918

Sziasztok!

 

Szaunázni szoktam nyáron is, főleg edzés után. Viszont kipróbáltam az aquaworld szaunavilágát, ami pénteken textilmentes, a nyári zezon miatt nem, de a nagy többség fütyült rá. Volt szauna program is de arra nem fizettem be. A szauna világ igényes , nekem a bioszauna jött be a kellemes kamillaillattal. Próbáltam mindent végigpróbálni de nem ment, mert mellette strandoltam is. Jó volt, hogy lehetett natur is bent lenni, a folyosón se szégyenlősködtek. Sajnos csak két nő volt egy idősebb, aki rendesen natúr szaunázott és egy fiatal pár a férfi abszolút nem volt szégyenlős csak az asszonyka volt fürdőruhában. Merülni is lehetett meztelenül, nem volt ez a gatya le gatya fel mutatvány. Vicces volt: este bejöttek 20-on éves fiatalok persze fürdő gatyában, a szauna szeánszról meg jöttek ki meztelenül az emberek, szó szerint megijedtek és elhagyták a wellnesst. Összességében nekem tetszett, lehet h visszanézek csak nekem nagyon kiesik. Egyrtlen hátránya van a komplexumnak: a zuhanyzók. Anyira nyitottak a medence tér felé, h elöször én is fürdőgatyában kentem magam a tüsfürdőt, az ok h szaunázni natur szeretek de azért ne bámulja a medence tér a testem :-)