sutemenyx Creative Commons License 2016.07.21 0 0 158899

barchetta: jo kis kocsi, en szeretem nagyon, csak miota a lanyom megszuletett egy garazsban all (masfel eve). Idokozben azert be volt inditva, jaratva, legutobb marciusban. Az akksi par melyrepulest megélt, joesellyel cserelni kell, pedig zsirujan meg en tettem bele mielott leparkoltam. ha fel van toltve akkor egyebkent poccre indul a gep. olajcsere utoljara 2013-ban volt, igaz hasznalva se volt utana sokat. Vezerles franctudja mikor volt, en azt is cserelnem, foleg hogy nyoszorog a vizpumpa ha bemelegszik. Vezerlesmodosito meg jo, de inditas utan neha bejon par masodpercre a dizeles hang, ami annak az alkatresznek is a veget jelzi. Ahogy szamolgattam kb. 200k-bol biztosan minden kijon, tehat annyival tutira olcsobban adnam, mintha megcsinaltatom. En 940-ert vettem 4eve, valahol 8-900kozott tartanam realisnak hibatlan allapotban. Igy talan 600-ert odaadom. Utolso informaciom az, hogy nem rohad, ezert is vettem meg ezt akkoriban. Sajnos nagyon nehez normalisat talalni, ami nem korrodal. Lattam jo parat, amik szarra le voltak rogyva mar. Tető szép, belul szép, az egyik ulesen vagy egy cigiegetes lyuk, azt mar en is igy vettem. ABS-es verzio amugy, meg klimas is, csak epp a klimahuto nincs benne