Törölt nick Creative Commons License 2016.07.20 0 0 119616

Igazából van egy összetákolt tégla alakú csak sose jutok el odáig, hogy össze is rakjam a porszívóval :D

Egyszer próbáltam, de sztem túl lentre nyúlt be a porszívó csöve, olyan szép szétválasztó lett belőle :D

Nagydarab a tartályban landolt, a finom por pedig ment a porszívóba :D Azóta meg egyszerűen nem férek hozzá, pedig már van hosszú cső is :D

 

Szigetelése mondjuk nem tuti a téglának, azon lehetne még mit javítani, de tesztnek jó lesz egyelőre :D

 

Majd veszek osb-t és abból összerakom majd, de ez a nagyon majd.

 

Most kész lett a spejzpolc végre, megszívatott a hely és a kőműves aki csinálta.

 

No meg vmit kéne csinálni a körfűrésszel, mert csak percek kérdése, hogy teljesen eltörjön a tekerője :( Szögállítója (tekerő) se jó, azt már így kaptam, bár kevésbé érdekel, nem akarok szögbe állítani semmit se :)

Párhuzamvezető rövid és hajlik, nem elég merev.

 

Lehet fel lesz dobva eladásra egy 20-asért oszt majd lesz valami helyette idővel... (workzone tárcsával, bosch marad :))

Alap gond az, hogy ha az asztal bal oldalt 90 fok a tárcsával, akkor jobb oldalt meg nem :D Ez bosszant kicsit nagyon. Nagyon masszív az asztal, de nem egyenes, amikor kiszúrtam ledöbbentem kissé :)

 

Van baj, pénz meg idő meg kevésbé :D

 

Feltételezem nem kéne venni semmi kínai masinát, bosch jó lenne, de hát az ára meg nem ilyen hobbistának való, pedig valszeg az lesz a dologból :( Vagy nem lesz asztali csak gérvágó, még ez is egy alternatíva...

Előzmény: Törölt nick (119612)