haliholaci Creative Commons License 2016.07.16 0 0 187

Sziasztok! 

Gyűjtögettem az ötleteket én is az utánfutóhoz. Aztán a zsibin szembe jött velem egy csomagtartóra-nyeregcsőre rögzíthető kicsit hiányos darab. Elsőre még nem láttam meg benne a vágyam, de aztán lassan egymáséi lettünk. Felszereltem, barátkoztunk, megtetszett. Elkezdtem kedvemre alakítani. Némi lefaragással (oldalanként 5-5mm) belefért a szabvány m30-as láda zárt kivitelben, klassz kis fedéllel. A kerekei citromsárgában virítottak, ez matt fekete lökhárító festéket kapott, és bordó csíkot is,h stimmeljen a bringámhoz. Persze lefújtam a vázat is.Na és persze nem maradhatott el  borostyán sárga fényvisszaverő sem. A kapcsolófej kicsit kotyogott, ezt zsugorfóliával kompenzáltam, szépen rásimult, majd kiderül mennyire lesz tartós. Kapott egy biztosító drótot is, sosem lehessen tudni. És persze lámpát is hátulra. 

Könnyű, szinte észre sem lehet venni menet közben, a tömör habosított kerékkel nem pattog az úton. Már meg is volt vele az első bevásárlás, hát eddig sem voltunk észrevétlenek... :-)