Landsmann_ Creative Commons License 2016.07.15 0 0 6309

Például én. :) Mindkét alkalommal (jobb és bal oldalon is volt) a megyei kórházban szervizeltek. Tényleg semmi panaszom nem lehet rájuk. Vittem egy kockás füzetet, abba jegyzeteltem minden történést óra-perc pontossággal. Egyik alaklommal megkérdezte az egyik betegtársam, hogy mit írok állandóan. Mondom a memoáromat, mint Regős Bendegőz. :) Kérdezte, hogy ő is szerepel-e benne. Hát egy-két mondat erejéig, név nélkül természetesen róla is ejtettem pár szót. Annak idején a még létezett weboldalamra is felkerült némi képi illusztrációval. Aztán az a tárhely megszűnt és vele együtt az írás nyilvánossága is. Természetesen a gépemen megvan, de a jegyzetfüzet is.

Akkoriban azt mondta nekem valaki, hogy a vágás mérete attól függ, mekkora a sebész keze. :) Nyilván ebben is van némi igazság. Az elvégzett munkára sem panaszkodhatok. Mindkét vágás szinte milliméter pontossággal ugyanakkora volt és szépen, szimmetrikusan helyezkedtek el, pedig nagyjából 3 hónap volt a különbség a két műtét között.  

Előzmény: Karina77 (6308)