Szilárd Káplár Creative Commons License 2016.07.12 0 0 38817

Hello sziasztok a problémám a következő

Van egy 2005-os 525D autóm

Elsökörben automataváltó hibát írt ki azt kiütötték belöle, utána elvittem egy BMW szervizbe átvizsgáltatni.Ott átnézték kiolvasták a hibákat, lepróbálták a turbot, kipucolták az AGR ventillátort.Megállapították hohy 0,7l olaj hiányzik a váltóbol, mert rossz a tömítés.Valamint lufmassmessert ellenörízték,meg az izzítást ezekre is hibát írt ki.Ezeket törölték és azt mondták hogy izzitógyertyákat,valamint glühsteuergeratet(sajnos magyarul nem tudom hogy kell leirni, sorry) kell cserélni rajta.Elhoztam két nap mulva kezdödött a kálvária elöször hütőfolyadék szint alacsony hibakód... feltöltöttük egy darabig jó volt de már akkor is látszot hogy valami világos olajos trutyi van a hütöfolyadékban. Utána erhöhte emissionen hibakód  gondoltam irány vissza a szervízbe, de a mai nap már el sem indult és ABS hibakódot írt ki valamint az erhöhte emissionen hibakód is maradt, és szerintem a sok indítózástol lemerült az aksi is.

SEGÍTSÉGETEKET kérem BMW-s társaim nem szeretnék csalódni a márkában elötte is E60-om volt azzal semmi probléma nem volt igaz az benzines MI LEHET A PROBLÉMA? Mit kell megnézetnem,vagy cseréltetnem?

A válaszokat elöre is köszönöm