Öregfarkas Creative Commons License 2016.07.07 0 1 7711

Ez a "mivel növelhetjük..." nevű fórum, nem a "kell -e növelni..." illetve a "lehet-e növelni..." nevű.

 

De ha valakit érdekel, leírom a tapasztalataimat erről a két kérdésrők is.

 

Jópár éve olvastam először a fórumot, és utána rögtön neki is álltam az edzésnek, lesz-ami-lesz alapon.
Ártani nem árthat ugye? Azaz de, árthat, ezért kell betartani bizonyos szabályokat.

 

Lehet -e?

Nekem viszonylag husszú idő alatt, 3cm növekedést sikerült elérnem, egy átlag 16cm-ről 19cm-re.

És mindemellett komoly vastagodás is volt, ezzel a hosszal együtt is inkább vastagnak mondanám mint hosszúnak.

Ezt évek alatt sikerült elérnem, mert elég rendszertelenül tudtam csinálni a gyakorlatokat, mikor hogy értem rá.

 

Kell -e?

Ezalatt az idő alatt végig egy tartós párkapcsolatban éltem, ugyanazzal a lánnyal.

Előtte sem panaszkodott, előtte is ki tudtam elégíteni,

De

A növekedés után teljesen más érzés, ugyanazzal a lánnyal is!

Az érzés, hogy most teljesen kitöltöd a rendelkezésre álló teret, és szinte szűk, és ha az megér egy kis edzést szerintem.

Azóta volt dolgom pár másik lánnyal, Ők pedig teljesen ki voltak akadva (pozitív értelemben).

 

Hogyan csináltam?

Nem bíztam a véletlenre, kipróbáltam mindent.

Jelq, vákum, krémek, phallosan.

Ami bevált a jelq és a vákum. A phallosannal nem tudtam megbarátkozni, a krémekről meg az a véleményem, hogy akkor is fejlődtem amikor nem használtam őket.

 

Mellékhatások?

Voltak, de pozitívak.

Képzeld el, hogy napi szinten kb. egy órán keresztül ingerled a szerszámot, orgazmus nélkül, és közben végig (félig vagy teljesen) erekcióban van.

Mi ennek az eredménye?

Sokkal tovább birom, ma már gyakorlatilag szinte bármeddig, pedig régebben nem voltam egy bajnok ezen a téren.

 

Aztán persze mindenki eldönti, hogy egyrészt elhiszi-e, másrészt kell-e ez neki.

Aki akar, olvasson vissza a fórumban a részletek miatt, aztán hajrá, de csak óvatosan, vannak szabályok, amit ha nem tartasz be, lehetnek balesetek...