Robykee Creative Commons License 2016.07.05 0 0 2819

Ctrip-pel és belföldi repjegy foglalással kapcsolatos kérdésem lenne. Azt láttam, hogy többen is foglaltatok velük, de arra lennék kíváncsi, hogy volt-e rossz tapasztalat, volt-e szükség foglalás módosításra, törlésre, került-e visszautalásra pénz, egyáltalán működik-e a kommunikáció a céggel? Egyelőre egy foglalás fut, amiről a paypal visszaigazolásán kívül más értesítés nem jött, viszont utólag olvasgatva a reviewkat, találtam egy-két ijesztő sztorit. Az egyik mondjuk pont arról szól, hogy semmi visszaigazolás nem jött a foglalásról, ezért az emberünk befoglalta máshol is, majd 3 nappal később lereagálta a ctrp is, így 2 jegye lett az illetőnek, a törlést és refundot pedig nem tudta elintézni. Én egyelőre várok, de ezzel párhuzamosan a China Highlights-szal is intézek dolgokat, ahol mindent rögtön (munkaidőn belül) lereagálnak, egy egyszerű-mezei érdeklődő emailtől kezdve is, sőt előre szól az ügyintéző, hogy szabadságon lesz 3 napig és ne izguljak, ha nem válaszol. Szóval nagy a kontraszt így elsőre.